Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové
Class
Teacher
Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové 3.BP
Choose teacher. . .
Bárová Olga Bárta Petr Bartoňová Jana Bátor Vladimír Bátorová Věra Bečková Jarmila Bednářová Miroslava Bednářová Věra Belada Daniel Belaja Marina Bendl Lukáš Beránková Eva Beranová Romana Borovcová Petra Brandová Blanka Bydžovská Helena Catalá Monika Catalá Monika Čechová Simona Chaloupková Danuše Dejdarová Šárka Dvořáková Dagmar Dvořáková Iva Elblová Zuzana Elsner Jan Fejgl Josef Fidrová Jana Fiedlerová Ivana Flosová Květa Fogl Petr Froněk Pavel Havlíček Martin Hloušek Petr Hloušková Jitka Hloušková Lidmila Hnízdilová Ivana Holasová Pavla Holeček Martin Holmanová Rita Holub Petr Horák Zbyněk Horáková Martina Horváth Ladislav Hrdina Jan Hriciková Erika Hrušková Marie Hušek Martin Hušek Zdeněk Hýblová Erika Isachová Anna Jacková Jarmila Jecha Petr Ježek Jiří Ježková Hana Jirouš Josef Jirousková Eva Jonešová Jana Jonešová Ladislava Josífko Jiří Junášek Vladimír Jung Ondřej Kadavý Miroslav Kalenda Zdeněk Karban Libor Kerner Jaroslav Kholová Michala Kittner Robin Koblasa David Kopecká Ludmila Kopecký Josef Kopecký Josef Kosař David Kostelecká Eva Koza Milan Kracík Václav Kramářová Hana Kratochvílová Dana Krejčová Dana Kružík Michael Kučerová Irena Kudrnová Yvona Kukla Josef Lejsek Miroslav Liška Petr Macek Zdeněk Macháček Jiří Malina Pavel Málková Drahoslava Malý Jiří Marek Michael Maříková Marie Mate Eva Matěna Vladimír Mertlík Stanislav Mertlík Stanislav Mertová Martina Michálek Roman Mikolandová Jiřina Mikšíčková Eva Nedvídek Zdeněk Němcová Irena Neradová Lenka Petřík Antonín Podzimková Helena Poledno Milan Pospíšil Tomáš Pospíšilík Jiří Pospíšilová Eva Princová Hana Procházková Sylva Provazníková Miroslava Řadová Milena Rejnart Jindřich Rémišová Anděla Riesner Oldřich Rojík Antonín Řoutilová Petra Rybář Miroslav Rybín Ondřej Rybová Lenka Rýdlo Petr Ryšánek Martin Salavová Alžběta Sedlák Josef Široká Martina Šiška Zdeněk Sládeček David Šmejza Josef Šmíd Martin Souček Michal Šplíchal Jan Šrámek Vladimír Šrámková Blanka Štajnerová Eva Štefániková Dita Štěpán František Štěpková Dana Šulcová Jarmila Svíčka Milan Tláskalová Ivana Tobyška Miroslav Trefilová Iva Uchytilová Martina Uhlíř Miroslav Uhlířová Eliška Ulrich Daniel Ulrichová Zdeňka Vacek Jáchym Valeš Radek Vaňásek Roman Velík Josef Veselá Oldřiška Veselík Vladimír Vláčilová Hana Vlček Petr Vlčková Jitka Vodičková (Andráš.) Dana Vodičková Marcela Volejníková Petra Vondráková Kateřina Vozábová Irena Zapadlo Stanislav Zmeškal Karel Zubrová Jitka
0
7:10 - 7:55
1
8:00 - 8:45
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:55 - 11:40
5
11:50 - 12:35
6
13:10 - 13:55
7
14:00 - 14:45
8
14:50 - 15:35
Mon
17
1: Ek
FIE
2: EZP
MCH
17
1: Cj
TLA
2: Elt
KUK
2: ZEO
MCH
46
1: EZP
MCH
PE31
34L
1: Prx
KOP
PE21
46
1: Prx
MCH
07
2: Aj1
KOE
PE31
34L
1: Prx
KOP
PE21
46
1: Prx
MCH
2: M
SED
PE31
46
1: Prx
MCH
PE21
34L
1: Prx
KOP
2: MZP
MCH
PE31
46
1: Prx
MCH
PE21
34L
1: Prx
KOP
2: MZP
MCH
Tue
17
1: Ch
MIK,MIK
2: Ch
MIK,MIK
17
1: Aj1
KOE
2: EZP
MCH
2: Cj
TLA
46
1: EZP
MCH
07
2: Aj1
KOE
17
1: Cj
TLA
17
1: M
SED
Dív
2: Tv
HN
Chl
2: Tv
SVI
17
1: Elt
KUK
Dív
2: Tv
HN
Chl
2: Tv
SVI
Wed
2: TVy
PSP
Dív
TvH2
1: Tv
HN
Chl
SPos
1: Tv
SVI
2: M
SED
Dív
TvH2
1: Tv
HN
Chl
0TV
1: Tv
SVI
07
1: Aj1
KOE
2: Cj
TLA
2: ZEO
MCH
17
1: Elt
KUK
2: MZP
MCH
17
1: ON
KOB
17
1: M
SED
2: Elt
KUK
Thu
2: ZEO
MCH
17
1: Cj
TLA
2: EZP
MCH
17
1: Elt
KUK
2: Ek
FIE
17
1: M
SED
2: ON
KOB
17
1: Ek
FIE
2: Cj
TLA
46
1: ZEO
MCH
2: M
SED
17
1: TVy
PSP
Fri
07
1: Aj1
KOE
2: Ek
FIE
2: ZEO
MCH
46
1: EZP
MCH
2: IKT
KOB,KOB
S1P
1: IKT
KOB,KOB
46
1: MZP
MCH
2: Elt
KUK
07
2: Aj1
KOE
46
1: ZEO
MCH
Powered by